דף הבית » שיווק במיקור חוץ

שיווק במיקור חוץ

אתר האינטרנט והפרסום האינטרנטי שלכם לא נותנים תוצאות ?
אולי הגיע הזמן לקחת מנהל שיווק במיקור חוץ?

מה זאת אומרת מנהל שיווק במיקור חוץ?

מנהל שיווק במיקור חוץ הוא למעשה "עובד שלכם" שמטרתו היא לדאוג להשיג את המטרות והיעדים שאתם מגידירים אבל ללא יחסי עובד מעביד, התחייבות לפרקי זמן ארוכים, בזבוז כסף על אבטלה סמויה והפסקות מאושרות או לא מאושרות וכו'
בצורה זו אתם מקבלים עבודה נטו תמורת הזמן שאתם משלמים עליו ללא התחייבויות. לא בוצעה עבודה, לא שילמתם.איך שיווק במיקור חוץ יכול לעזור לי לחסוף כסף ולהגדיל את המכירות שלי ?

על מנת שכל תהליך שיווקי יצליח יש 4 שלבים שצריכים להתקיים:

Social media mind map with networking concept words  Stock Photo - 13632835

ארגון תמהיל השיווק

סביר להניח שבמשך השנים נעשו הרבה פרסומים, אתרים וכל מיני דברים שאנשים שונים הציעו. יש צורך לבצע איסוף וריכוז של כל הפרסומים, האתרים, ספקי הפרסום וכו' על מנת לבדוק מה קיים, מה צריך ואיך אפשר ליצור סינרגיה ביניהם על מנת למנוע "נזילת כספים מיותרים על דברים שאולי לא צריך"

Happy smiling cheerful young business woman writing component of website Stock Photo - 13157456

תכנון אסטרטגיה שיווקית

לאחר שיש את כל הנתונים מול העיניים צריך להתחיל לבנות תמהיל שיווק על פי המטרות והיעדים של העסק.
לדוגמא: אחד הדברים החשובים ביותר הינו לדאוג שהאתר אשר מתפקד כחזית של העסק שלכם משדר את התדמית ונותן את הנתונים הנכונים ללקוח!

business women on a chart isolated over white  Stock Photo - 5593248

מכירות (המרה)

בשורה הסופית המטרה היא להגדיל את אחוזי המכירות של הפירמה כנגד התקציב שהושקע בפרסום ובשיווק, יש לבצע מעקב קבוע אחר הנתונים, לשכלל אותם ולבדוק מה ניתן לשפר על מנת להגדיל את המכירות .

Successful multi-ethnic business partners  Stock Photo - 10218872

"שקט תעשייתי"

אנו מאמינים כי:
בעל עסק יודע לעשות הכי טוב את העבודה שלו!
לכן, עדיף לו להתרכז בעבודה שלו ובנושא השיווק האינטרנטי עדיף לשכור מקצוענים !
כלל ברזל להצלחת עסק: שירות!
ברגע שעסק אינו עומד בהתחייבויות כלפי הלקוחות שלו ואינו מעניק שירות ברמה גבוה, בדרך כלל הדרך לקריסה היא מהירה מאוד.שירותים מרכזיים בתמהיל השיווק וחשיבותם:
 

שמירה על ניהול ועדכון קבוע של אתר האינטרנט ובמידת הצורך שדרוג או הקמה של אתר המתאים לצורכי העסק:
אתר אינטרנט חייב להיות מעודכן, דינמי מבחינת תוכן ומבנה עבור הלקוחות ולשרת את העסק. זה לא משנה, שיש לך את האתר החדיש ביותר עם מערכת ניהול תוכן דינמית שמעוטרת ביהלומים כל עוד שלא משתמשים בזה. אפשר להמשיל את הדבר לקניית מרצדס חדשה מהחברה אבל אם אין לך רשיון לנהוג או שאתה לא רוצה לנהוג ברכב הוא לא יעזור לך ויהייה "מאוד נחמד שהוא נמצא מתחת לבית".

בדרך כלל בוני האתרים מוכרים לבעל עסק "אתר דינמי", כלומר אתר עם ממשק ניהול אשר דרכו ניתן לשנות את התוכן באתר, להוסיף ולהוריד תכנים וכן מסבירים לבעל העסק איך להתשמש בכלי.
בפועל המצב שונה, בעלי העסקים לא מבינים או לא הסבירו להם שאתר אינטרנט שלא מופעל נכון ברוב המקרים לא יקדם את האינטרסים של העסק שלך ואף יכול לפעמים גם לפגוע.

כמו כן, מהנסיון שלי בשטח בעלי עסקים לא רוצים ו/או לא מעניין אותם ו/או לא יודעים ו/או נותנים לילדים לעשות (מה שאף פעם לא מצליח J ) ולכן האתר נשאר בדרך כלל כמו שהוא נבנה במשך שנים ללא עדכונים וללא ניצול הפוטנציאל שגלום באתר ובאינטרנט עבור שיווק העסק שלהם.
לדוגמא : עסק פרסם מבצע מסויים בעיתון של יום שישי. הצרכנים יראו את המבצע ומי שהמבצע יעניין אותו הולך לגוגל, מחפש את החברה המציעה את המבצע וירצה לקבל פרטים נוספים. במקרה כזה, אם האתר לא ערוך למבצע שפורסם והלקוח לא יקבל את הנתונים שהוא צריך אז הוא יצא מהאתר ולא ישלים את תהליך ההמרה .
(במקרה הזה רכישה של המבצע)

כאן נכנס "שיווק במיקור חוץ" לתמונה, אנחנו רוצים להשתלב בנושא שיווק העסק שלך ולהוריד ממך את כל הדברים שאתה לא רוצה להתעסק בהם ולאפשר לך להתרכז בעבודה.ניתוח הנתונים והבנת דפוסי התנהגות האתר והגולשים בו:
ניתוח הנתונים והבנת דפוסי התנהגות האתר והגולשים בו, אדם מקצועי יכול לנתח נתונים ולראות דברים שאולי אדם רגיל לא יראה בניתוח התנועה לאתר בכלים שונים ויוכל להוציא מסקנות לגבי איך להגדיל את המכירות!

שיפור תכנים באתר לכיוון SEO
מנועי חיפוש אוהבים תוכן ולפי התוכן הם מקדמים את האתר. כלומר על מנת שהאתר יתקדם יש צורך בתכנים מתאימים והבנתם של מנועי חיפוש (זה מה שעושים מקדמי אתרים). בראיה לטווח ארוך במידה ומזינים תוכן בצורה הנכונה ניתן להתקדם במנועי חיפוש למקומות רצויים.

רשתות חברתיות:
כיום קיימות מספר רב של רשתות חברתיות כאשר המובילות ביניהן: פייסבוק, גוגל + ולינקדאין (רשת מקצועית יותר). חשוב מאוד שהעסק יהייה פעיל חברתית ויציג נוכחות ברשתות חברתיות במטרה לשפר את תדמיתו, לייצר יחסי ציבור ולהגדיל תנועה לאתר לצורכי המרה.

דפי נחיתה ופרסום ממוקד:
לפעמים יש שירותים או מוצרים ספציפיים שאותם רוצים לשווק ולקדם מיידית ונקודתית. במקרה כזה  מקימים דף נחיתה עם חשיפה במקומות יחודיים כגון מנועי חיפוש, אתרים ופורומים המתאימים לנושא על מנת להשיג "לידים" מדוייקים.

שיווק ופרסום האתר
זה כבר לא משחק ופה יש עוד "שחקן", כסף! שיווק ופרסום עולה הרבה כסף ולכון חשוב לבדוק ולנהל את התקציב נכון וכמובן גם לדאוג שכל תמהיל השיווק מתחבר ביחד ו"משלב ידיים". לדוגמא: ניתן לחסוך כסף רב בפרסום נכון בגוגל.
אנו שואפים שכל הפרסום של העסק יעבור ביקורת שלנו על מנת להתאים את הפרסומים באינטרנט לפרסומים המסורתיים של העסק ולשמור על מיתוג אחיד בין כל הספקים. כך נוכל לחסוך לכם כסף רב בתור מומחי האינטרנט שלכם.

איך שיווק מיקור חוץ חוסך לי כסף והאם זה עדיף מעובד פנימי:

אם היית לוקח עובד במשרה מלאה לטובת השיווק האינטרנטי היית צריך לשלם משכורת שעתית של לפחות 35 ברוטו (בדרך כלל אנשים מקצועיים עולים הרבה יותר מזה...) +רכב + דלק + נייד + מיסי מעביד + פנסיה + חופשות + מחלה +הבראה +מתנות לחגים + חשמל, ארנונה והוצאות משרד על הנוכחות של העובד וכו' . בדרך כלל זה מכפיל את העלות לבערך 70 ש"ח לשעה שמשכללים את הכל. בנוסף צריך לקחת בחשבון שלעובד יש הפסקות, טלפונים, שיחות חולין ועוד מליון ואחד דברים שגורמים לכך ששעת עבודה היא לא 60 דקות אלא בערך 40 דקות של עבודה בפועל. כלומר עלות שעה של עובד בחישוב גס יכולה להיות 100 ש"ח לשעה.

עכשיו נעבור לצד מקצועי יותר, אם אתה מביא עובד או עושה לבד שינויים באתר, כמה זמן זה יקח? לרוב סביר להניח שזה יקח פי כמה וכמה מאדם מקצועי וכמו שאנו יודעים "זמן זה כסף"... בנוסף, גם הביצוע של אדם מקצועי בתחום יהיה טוב יותר אפילו בעריכת ועיצוב תוכן האתר ולכן עבודה עם איש מקצוע זולה יותר, יעילה ומועילה יותר.

מבחינת הצד הטכני יש לקחת בחשבון שיש דברים שאתם או עובדים לא יכולים לעשות כגון שינויים מבניים באתר, שינויי גרפיקה, הוספת מודולים בהתאם לדרישת לקוחות, הוצאת נתונים ממסדי הנתונים וכו'... ויתור על היכולות האלה הינה קריטית לניהול והצלחת העסק. אם לפי ניתוח נתוני האתר והכניסות בדרכים שונות אפשר להגדיל את המרת האתר על ידי שינויים בגוף האתר, החלפת גרפיקה, הוספת מודולים שונים ופילוח  נתונים מתוך מסד הנתונים באמצעות שאילתות הרי שאסור לוותר על זה.
לדוגמא: שימוש מושכל בנתוני קניות להבנת דפוסי קניה של הלקוחות שלכם.

בכל עניין או שאלה ניתן להתקשר : 077-50-56-502

 

מנהל שיווק | שיווק במיקור חוץ |שיווק אתרים